Поетичний альбом «Пам'ять, яку втрачати не можна»

Багато воїнів поклала
    Страшна, безжальна ця війна,
    Багато впало і не встали,
    Бо з смерті виходу нема.
    А серце крається від болю,
    За все, що сталось в ті часи,
    За тих людей, яких безжально,
    Убили у часи війни.
    Чотири роки страху, болю.
    Стерпіли все герої ці,
    Вони боролись насмерть в бою.
    Бо в них вогонь горів в душі.
    Вогонь любові і добра,
    Який приніс нам перемогу,
    Бо Батьківщина в нас одна,
    Чарівна, рідна і міцна.

М.Недбайлова, випускниця

28 жовтня українці відзначили 75-ту річницю з Дня визволення України від нацистських загарбників. Це свято встановлено відповідно до Указу Президента від 20 жовтня 2009 року з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні. З приводу знаменної дати бібліотека  коледжу підготувала поетичний альбом «Пам'ять, яку втрачати не можна». Студенти коледжу поділилися своїми поетичними доробками, присвяченими Дню визволення України.
   Матеріали для виставки  висвітлили історичні події визволення регіонів України у жовтні 1944 від фашистських окупантів. Експозиціядала змогу студентам дізнатися про нове і цікаве для себе, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати заради процвітання України та її мирного майбутнього.