Вітали ювілярів

Фізичне виховання і спорт є невід’ємною частиною формування загальної та професійної культури особистості, збереження та зміцнення здоров’я, організації та забезпечення  здорового способу життя, підвищення рівня працездатності.

Нещодавно викладачі і студенти відділення фізичної культури і спорту в нашому коледжі відсвяткували свій ювілей – 25 років з дня створення. Неабияку роль у виховній і навчальній діяльності студентів цієї спеціальності відіграє бібліотека. Тут вони готуються до занять, проводять свій вільний час, приймають участь у масових заходах. Фонд бібліотеки укомплектований  необхідною навчальною та науково-популярною літературою з питань фізичної культури та спорту, постійно передплачуються періодичні видання. Напередодні святкування  в бібліотеці була  організована  книжкова виставка-інсталяція,  на якій були представлені  книги  з фізичної культури і спорту, а також  статті з  періодичних видань про спортивні досягнення наших студентів. Прикрашав виставку – волейбольний м’яч з книжок.