Презентація краєзнавчого видання

Краєзнавство – одна з важливих ланок роботи бібліотеки по вихованню підростаючого покоління. Цінним подарунком  для фонду нашої бібліотеки стало видання «Дети войны – свидетели войны», яке презентувала його авторка, наша землячка Валентина Антонівна Анякіна.

25 лютого в бібліотеці коледжу відбулась презентація цієї книги. Авторка спілкуючись зі студентами поділилась ідеєю створення видання.  На написання книги Валентину Антонівну надихнула робота в клубі «Фронтовичка». Більшість людей вона знала особисто, тісно спілкувалась з ними. Студенти з великою  увагою і цікавістю слухали  розповідь про дітей війни в період фашистської окупації, ставили запитання. Книга «Дети войны  - свидетели войны» - ще один підсумок творчих пошуків автора.