День поезії

21  березня увесь світ святкує Всесвітній день поезії. Того дня в читальному залі бібліотеки педагогічного коледжу зібрались студенти, шанувальники поетичного слова. На гостину були запрошені студенти поети-початківці та колишня студентка педагогічного коледжу Маргарита Каліон, яка зараз займається підприємницькою діяльністю. В ході літературної години прозвучало багато цікавої інформації про поезію, історічні відомості заснування Всесвітнього дня поезії. Хлопці і дівчата  проявляли свою ініціативу та охоче декламували свої вірші, які вразили усіх присутніх. Поетичні рядки  Северин Карини, Шинківської Ірини, Гаврильчук Ганни,  Холзунової Альони, Ткаченко Марини, Коральова Олексія сповнені почуттями любові, патріотизму, диханням весни та ін.

Маргарита Каліон читала свою поезію, в якій відчувалась любов до рідної землі, матері, українського народу.Її вірші про кохання захопили присутніх відвертістю. В її поетичні скарбниці налічується понад 150 творів.