Соціальний педагог: технології професійної діяльності


   «Допомагати іншим знайти себе в цьому світі – складна й водночас почесна місія. Реалізувати її зможе кожен, хто вирішить стати фахівцем у сфері соціальної роботи»


   Соціальні педагоги – це фахівці такого рівня, в основі діяльності яких є виховання гуманного ставлення людини до людини, організація допомоги у розв’язанні проблем як окремої особистості, так і соціальної групи, вироблення техніки подолання труднощів та навичок самодопомоги під час виникнення соціальних проблем та, власне, сама допомога соціально незахищеним категоріям населення (педагогічна, психологічна, профілактична, правова, реабілітаційна).
   Кожного року наш коледж відкриває свої двері для цілеспрямованої та обдарованої молоді, яка прагне отримати ґрунтовні та сучасні  знання із соціальної педагогіки.
В цьому році ми святкуємо 20-річчя відкриття спеціальності «Соціальна педагогіка».
   Жодна подія у коледжі не лишається поза увагою бібліотекарів. До цієї знаменної дати в читальному залі  підготовлена  тематична виставка-інсталяція «Соціальний педагог: технології професійної діяльності», де  представлено навчально-методичні видання, статті з періодичних видань, посилання на електронні ресурси. 
   Колектив бібліотеки приєднується до привітань на адресу педагогів та студентів спеціальності «Соціальна педагогіка».  Зичимо  міцного здоров’я, наснаги, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи!