Фільтр
 • Виховуємо гармонійну особистість

       Саме під таким девізом тривала декада предметно-циклової комісії іноземних мов, світової літератури та культурології в лютому. Своїм пріоритетом викладачі цих дисциплін вважають формування та розвиток всебічно розвинутої особистості сучасного студента, яка  відповідає вимогам сьогодення, а саме: досконало володіючи рідною мовою та знаючи культуру своєї країни, вивчає іноземні мови, розвиває свою іншомовну комунікативну компетенцію,  знайомиться з культурами інших країн, при цьому виховує в собі такі риси як доброзичливість, толерантність, чуйність, наполегливість, патріотизм, тощо.

 • Шановні жінки!

       За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.
  З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна, Мати однаково дорогі для кожного з нас.

  Щиросердечно вітаючи всіх з Міжнародним жіночим днем, низько вклоняємося вам, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу Срібної Землі, здобутки держави.
       Щедро зичу вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов.
                                                    

                                                                   З повагою, Леонід Борисович Фомакін