Останні події

5 лютого 2019 року5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”:


 
Психологічною службою було оформлена інформаційний стенд про кібер-булінг, інтернет-шахрайство, секстінг, віруси, кібер-грумінг.

  

За рекомендаціями уповноваженого Президента України з прав дитини, Міністерства освіти і науки України, на базі коледжу був проведений диспут «Інтимні селфі в інтернеті» у межах акції Stop sexтинг.
 

 

Студенти волонтери розповсюдили інформаційні флаери «15 порад як захистити особисту інформацію в онлайні».
 

 
 

Студентським активом організовано опитування про інтернет-залежність «Інтернет тенета».
 

  

 


З метою  поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді, студенти нашого коледжу на практиці провели заняття для дітей шкільного віку використовуючи найновітніші комп’ютерні технології.


У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE. На цю тему створювали свої веб-проекти студенти коледжу.

 

Слова відомого актора Річарда Гіра підкреслюють значимість інформаційної безпеки в наш час: «Мені здається, що про сучасний світ дуже важливо розуміти одну річ: велике розмаїття інформації не гарантує її достовірність»