Останні події

Вдосконалюємо вміння та навички на практичних заняттях з плавання


   Плавання є унікальним засобом впливу на організм людини, завдяки чому воно входить до змісту програми з фізичного виховання дошкільних установ, загальноосвітніх шкіл, середніх і вищих навчальних закладів.

   Студенти дошкільного відділення Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва, вивчаючи навчальну дисципліну «Теорія i методика навчання плавання», оволодівають вміннями та навичками організації роботи по навчанню плаванню дітей дошкільного віку. На практичних заняттях, які проходять в басейні, студенти вивчають підготовчі вправи на освоєння водного середовища, занурення у воду, спливання й утримання на поверхні води, ковзання по воді, а також вправляються в техніках плавання різними способами, вчаться організовувати заняття та ігрові вправи на воді, призначені для початкового навчання плавання дошкільнят.
   Плавання, ігри та розваги на воді сприяють оздоровленню малят, зміцнюють їх нервову систему і є необхідною руховою навичкою. Тому, чим раніше привчити дитину до води, навчити її плавати, тим повніше позначиться позитивний вплив плавання на розвиток всього дитячого організму.