Срібні призери області з баскетболу

З 12 по 14 березня в м. Суми проходили змагання з баскетболу серед юнаків в залік 25 обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Команди були поділені на 2 підгрупи. В І підгрупі змагалися Путивльський педколедж, коледж СНАУ, Конотопський СумДУ, Сумський будівельний коледж. 2 підгрупа - Сумський машколедж, Сумський коледж харчової промисловості, Сумський медичний коледж, Роменський КНЕУ.
   З першої підгрупи вийшли в фінал Путивльський педколедж, з другої - Сумський машколедж. Проходила запекла боротьба за чемпіонство. Змагання закінчилися з рахунком 42:43 на користь баскетболістів машинобудівного коледжу.
   Адміністрація коледжу вітає із зайнятим ІІ місцем викладача-тренера Олександра Цвєткова та його вихованців: Леницького Дмитра, Білан Романа, Ляшенка Микиту, Петрика Павла, Коблюк Віталія, Татаренка Дмитра, Гурченка Євгена, Коваленка Єгора, Томака Дмитра, та бажає подальших перемог!