Останні події

Перемога у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

   9 квітня 2019 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

   Олімпіада передбачала виявлення рівня підготовки студентів з інформатики та комп’ютерної техніки, а це у свою чергу вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань з апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому процесорі MS Word, табличному процесорі MS Excel, системі управління базами даних MS Access.
   Наш коледж на олімпіаді представляв студент спеціальності Початкова освіта Гальмаков Владислав Сергійович.
   Підготовка до олімпіади проходила під керівництвом викладача коледжу Голубкова Володимира Миколайовича.
   Час і зусилля потрачені не дарма! Владислав посів почесне 1 місце та виборов право на представлення закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Сумської області на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки, що проходитиме 15-17 травня 2019 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму.
   Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Бажаємо йому подальших успіхів у підкоренні інформаційного олімпу.