Срібні призери області з легкої атлетики

З 14 по 15 травня в місті Суми відбулись змагання з легкої атлетики в залік 25 обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

В змаганнях брали участь 14 команд, серед яких була і команда Путивльського педагогічного коледжу.
   Розпочались змагання штовханням ядра, де Довбах Катерина зайняла 1 місце, а Діана Неминуща 3 місце.
   В змаганнях з бігу на 100 м Крістіна Прядко стала другою, виконавши 1 розряд.
   На дистанції 400 м Довбах Катерина була другою, а на 1500 м Анна Кібець зайняла 2 місце.
   В метанні списа Неминуща Діана зайняла 3 місце.
   Біг на 400 м (юнаки) Олексій Харченко зайняв 2 місце,  а Жмуд Роман - 3 місце.
   Підсумовуючи перший день легкоатлети Путивльського педагогічного коледжу з 376 очками очолили турнірну таблицю.
   На другий день у змаганнях з бігу на 200 м (дівчата) Крістіна Прядко виграє з результатом 25.6 секунд -  виконує норматив кандидата в майстри. На дистанції 3000 м Дмитро Єгоров зайняв 3 місце, а Руслан Твірітін – 4 місце.
   На дистанції 800 м Анна Кібець займає 3 місце, Роман Жмуд на цій дистанцій - 3 місце.
   Останній вид програми  - естафета 4х100 м, де дівчата займають 1 місце, а юнаки - 2 місце.
   Підсумовуючи результати двох днів змагань команда Путивльського педагогічного коледжу зайняла 2 загальнокомандне місце, поступившись лише Сумському машинобудівному коледжу, 3 місце було за Лебединським педагогічним коледжем.
   Адміністрація коледжу вітає тренера команди Артема Павловича Фатеєва та його вихованців із зайнятим 2 місцем і бажає подальших перемог на бігових доріжках області, України!

Керівник фізичного виховання
Віктор Осадчий