Вишивана моя Україна

Говорять, що народ, який не знає і не шанує свого минулого, не має майбутнього. Вишиванка - не просто елемент одягу  українського народу, це частина культури і величезна спадщина, яку шанують донині.

Вишиванка ідентифікує нас, як і мова.
   День вишиванки - особливий і для коледжанської родини. Модні тенденції наших студентів рясніють вишивкою і прикрашають елементи їхнього не тільки святкового, а й повсякденного вбрання.
   Креативністю проведення свята вишиванки вразила акція «Вишивана моя Україна»: студенти коледжу створили імпровізоване вишиване полотно як символ єднання української молоді.
   Енергійності святковій атмосфері додав пісенний вернісаж «Сорочку мати вишила мені…» з творів українських митців у сучасній обробці.
   Відвідувачі відеосалону «Спадок нації»  мали змогу поповнити свої знання з історії національної вишивки.
   Фінальним акордом стало караоке-шоу «Українці – єдині», яке засвідчило небайдужість сучасної молоді до української музичної спадщини.