Участь у ХІІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки в Новокаховському приладобудівному технікумі

15-17 травня 2019 року студент 3 курсу, групи «А» Путивльського педагогічного коледжу Гальмаков Владислав представляв заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Сумської області на ХІІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки, що проходила в Новокаховському приладобудівному технікумі.

Готував його до неї досвідчений викладач коледжу Голубков Володимир Миколайович.
   У стінах Новокаховського приладобудівного технікуму зібралися учасники з 23 навчальних закладів  22 областей України, які пройшли обласні олімпіади, є переможцями.
   Владислав зайняв 6 місце серед великої кількості учасників,  прославив свій заклад – Путивльський педагогічний коледж,  рідне місто  Путивль, довів, що є одним з найкращих студентів України.
   За талановитою молоддю майбутнє нашої держави. Саме такі спеціалісти потрібні Україні.
Побажаємо ж Владиславу щасливої долі, професійних успіхів!