Краса – це уособлення всього прекрасного в світі!

… У людині все повинно бути в гармонії:
          І внутрішня краса, і зовнішня.
          Тільки тоді людина
           може вважатися дійсно красивою.

9 вересня – Міжнародний День краси. Краса привертала увагу людей з давніх-давен. Люди милувалися красою природи, предметів, інших людей. Для наших студентів краса – це еталон юності й здорового образу життя. Саме в цей день вони поринули у світ краси та моди, відвідавши презентацію «Краса врятує світ». Дівчата зацікавлено слухали про тренди манікюру, зачісок та макіяжу сезону «Осінь 2019».

Гостя нашого свята  стиліст-візажист, засновниця студії краси «Катюша» Катерина Черемшинська, випускниця нашого коледжу,  проінформувала студенток про небезпеку проведення косметологічних процедур манікюру, татуювання, пірсингу у майстрів, які не мають медичної освіти та ліцензії.

Найцікавіший момент заходу, звичайно ж, майстер – клас з  повсякденного макіяжу. Катерина розкрила секрети досконалого мейк-апу і на власні очі можно було переконатися у чудовому перетворенні образу моделі.

Численні запитання відвідувачів та непідробний інтерес засвідчив про неабияку цінність проведеного свята краси.