18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми!

З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня психологічною службою та волонтерами коледжу була організована акція «#Людина не товар#».

Мета – привернути увагу всіх учасників освітнього процесу до проблеми торгівлі людьми, роз’яснити види і форм цього злочину, а також ознайомити зі шляхами надання підтримки і допомоги потерпілим. Під час акції студенти-волонтери розповсюджували   інформаційно-просвітницькі листівки про торгівлю людьми, її види та способи  захисту себе, зокрема куди звертатися за допомогою постраждалим тощо.
   На базі відділення «Соціальна педагогіка» було проведене заняття з елементами тренінгу «Протидія торгівлі людьми», де кожен з присутніх мав можливість отримати інформацію щодо найпоширеніших форм експлуатації в Україні та за її межами, дізнатися про методи вербування, правила безпеки, а також послухати історії тих, хто постраждав від ситуацій торгівлі людьми.
   Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!