Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії

З 1 жовтня до 2 листопада тривала осіння сесія Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Учасники із усієї країни мали змогу спробувати свої сили та виконати завдання з 15 предметів: предметів початкової школи, основ здоров’я, трудового навчання (хлопці та дівчата), інформатики, математики, української мови та літератури, англійської мови, історії, зарубіжної літератури, географії, біології, хімії, фізики, правознавства.

Олімпіадні завдання виконали 354 тисячі учасників з  5698 навчальних закладів з усіх областей України.
   Інтернет-олімпіада проходить дистанційно. Для того, щоб взяти участь, необхідно лише мати комп'ютер чи планшет з доступом до мережі інтернет. На виконання роботи достатньо 40 хвилин.
   Додаткова перевага дистанційної олімпіади — можливість роботи над нею у будь-який час у зазначених межах проведення конкурсу. Адже доступ до особистого кабінету учасника цілодобовий.
   За результатами інтернет-олімпіади диплом переможця ІІІ ступеня отримав студент  І курсу, групи «А» Шнайдер Артем. Він успішно виконав завдання з історії за програмою 10 класу.
   Вітаємо переможця! Бажаємо нових успіхів та перемог!!!
   Голова ПЦК соціально-економічних дисциплін Стьопочкіна Ю.О.