Міжрегіональний науково-методичний семінар до 125-річчя з дня народження Олександра Петровича Довженка

20 листопада на базі Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва відбувся Міжрегіональний науково-методичний семінар «Олександр Довженко - випускник Глухівського учительського інституту, педагог, письменник, художник, кінорежисер», організований викладачами факультету філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за участю педагогів предметно-циклової комісії гуманітарних дисциплін (українська мова та література) нашого закладу.

У семінарі взяли участь:
   Лучкіна Любов Василівна, декан факультету філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, кандидат педагогічних наук, доцент.
   Фомакін Леонід Борисович, директор ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В. Руднєва»
   Дятленко Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
   Привалова Світлана Павлівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
   Цінько Світлана Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
   Троша Наталія В’ячеславівна, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
   Земка Олександр Іванович, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії та методики початкового навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
   Гойко Людмила Володимирівна, методист ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В. Руднєва».
   Дерюгіна Людмила Миколаївна, голова предметно-циклової комісії гуманітарних дисциплін ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В. Руднєва».
   Бабій Тетяна Миколаївна, викладач  української мови та літератури ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В, Руднєва».
Жидкова Тетяна Іванівна, викладач вищої категорії української мови, старший викладач ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В. Руднєва».
   Пилипенко Світлана Віталіївна, викладач української мови та літератури ВКНЗ  СОР Путивльський педагогічний коледж імені С. В. Руднєва».

З вітальним словом до учасників звернувся директор Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва Фомакін Леонід Борисович, який наголосив на важливості проведення таких заходів. Зауважив, що тісна співпраця , обмін досвідом з педагогами Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – це систематичний і безперервний процес. Наші студенти й викладачі – постійні учасники науково- практичних конференцій, семінарів тощо.

Лучкіна Любов Василівна, декан факультету філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, кандидат педагогічних наук, доцент, наголосила, що саме випускники Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва – найкращі студенти їхнього університету.
   Книш Антоніна Михайлівна, заступник директора наукової бібліотеки ГНПУ, презентувала електронні продукти бібліотеки як сучасний напрям популяризації читання серед студентської молоді.

Неабиякий інтерес викликала доповідь Троші Наталії В’ячеславівни, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри української мови, літератури та методики навчання ГНПУ. Цікаві факти  Глухівського періоду життя  О. Довженка вразили слухацьку аудиторію.

Пізнавальним як для викладачів, так і для студентів був досвід Авраменко Лариси Олександрівни, учителя української мови та літератури Есманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області щодо використання методів ейдетики в процесі вивчення творчості О. П. Довженка.

Під керівництвом викладачів української літератури до науково-дослідницької діяльності долучилися й студенти нашого коледжу, які дослідили життєвий і творчий шлях видатного діяча О. П. Довженка.

Працюк Анастасія, студентка 3 курсу, спеціальності Початкова освіта, виступила з творчим проектом «Гомер ХХ століття», а Нелепенко Руслана, студентка 4 курсу, спеціальності Дошкільна освіта, висвітлила цікаві сторінки з життя О. П. Довженка.

Наприкінці заходу викладачі та студенти обмінялися враженнями, поділилися емоціями від зустрічі. Організатори семінару запропонували студентам Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва продовжити навчання в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.