Новий рік на порозі…

Новий рік – це чудове свято, це час, коли збуваються мрії і відбуваються різні чудеса.
   Особливе місце займає це свято і в нашому коледжі

адже вже традиційно студенти дошкільного відділення мають змогу дарувати чудові новорічні вистави для наймолодшої частини колективу – дітей викладачів, співробітників та студентів коледжу.

26 грудня відбулося справжнє казкове дійство «Пригоди чарівної валізи», яке захоплювало дітлахів своїм цікавим сюжетом. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах, співали пісні та водили хороводи навколо ялинки. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків.
   Тож нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть кожній родині добро, мир і достаток. З Новим Роком!