Декада предметно-циклової комісії математичних дисциплін

«Предмет математики настільки серйозний,
     що слід не пропускати нагоди зробити його
     трохи цікавішим.»
                                                             Б. Паскаль

Дуже багато студентів вважають математику складною, нудною або нецікавою наукою. Змінити таке ставлення до математики допомагають позакласні заходи,  які як правило,  проводяться під час предметного тижня з математики та використання дидактичних ігор на уроках.
   І, як вже стало традицією, в рамках тижня математики в коледжі відбувся математичний квест. В змаганнях брали участь студенти 1курсу та учні Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1. Команди виконували різні  нестандартні завдання з математики, фізики, інформатики.    Студенти продемонстрували вміння та навички під час розв’язання різних математичних головоломок, анаграм, нестандартних задач.
   Проведені інтелектуальні ігри,  конкурси сприяли удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності молоді: уяви, спостережливості, розвивали важливі якості мислення. Ми переконалися, що будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.