До 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин

“Вже з 25 травня зможуть відкриватись дитячі садки, однак в кожному окремому регіоні точна дата залежатиме від епідеміологічної ситуації в ньому. Основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня, дозволено проводити вступні іспити, зокрема ЄВІ та ЄФВВ. Наголошую, що найпершим пріоритетом для нас лишається збереження здоров’я та життя дітей, випускників і педагогів. Тому закликаємо і надалі дотримуватись умов карантину і рекомендацій для закладів, які найближчим часом будуть опубліковані на сайтах МОН і МОЗ”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
   Освітній процес у коледжі здійснюється за дистанційною формою відповідно до розкладу навчальних занять на ІІ семестр 2019-2020 навчального року (наказ №38-з від 21.05.2020 р. "Про адаптивний карантин").