Онлайн-вікторина до Дня Збройних Сил України

Викладачем предмету "Захист України" була проведена онлайн-вікторина кращих знавців військової зброї та її історії виникнення, в якій приймали участь студенти (юнаки) 1 курсів.
   Студентам було запропоновано 20 питань, на які вони повинні були дати відповідь, після вивчення матеріалу в період дистанційного навчання. Треба було дати відповіді: на фізичну підготовку солдата, які є види гранат та як їх використовувати під час навчання, які є перешкоди; як треба транспортувати потерпілого під час травм, поранення, коли розпочалась друга світова війна, кількісний склад  механізованого відділення.
   Краще всіх на поставленні  питання відповів Вальков Дмитро – 1-Д курс, який зайняв 1 місце. 2 місце виборов Клігунов Максим – 1-Д курс, 3 місце - Карпенко Дмитро – 1-Д курс.
   Запропоновані тести показали, що студенти володіють знаннями з предмету "Захист України" і  зможуть гідно захищати нашу державу від ворогів.

Голова ПЦК  В.І.Осадчий