Свято наближається!

Напередодні новорічних свят в Путивльському педагогічному фаховому коледжі  стартував фотофлешмоб «З вірою у диво!» Мета проєкту - вшанування традицій українського народу, піклування про екологічне здоров’я країни та планети у цілому, пропагування екологічної культури, розвиток естетичного смаку, фантазії та умінь студентської молоді.

Святковий фотофлешмоб розпочали викладачі, які організували  майстер-клас, поділилися цікавими ідеями та передали естафету студентам, котрі активно долучилися до виготовлення саморобних новорічних прикрас у екостилі. Усі творчі роботи майбутніх педагогів  відрізнялися креативністю та надзвичайною красою - учасники  не шкодували ані ресурсів, ані фантазії.

Охорона навколишнього середовища, створення світу, у якому всі поважають природу та піклуються про неї, -  одна з найбільш актуальних проблем сьогодення. Тож для коледжанської родини участь у флешмобі - це не тільки підготовка до Новорічних свят, а й гарна нагода зберегти довкілля!