Увага! Оголошується конкурс рекламних проєктів «Обирай Українську!»

про проведення конкурсу
 рекламних проєктів «Обирай Українську!»
серед студентів та викладачів коледжу

І. Загальні положення.

1.1. Положення про конкурс рекламних проєктів «Обирай Українську!» (далі – Конкурс)  визначає організацію, умови та порядок проведення, журі, нагородження переможців та учасників Конкурсу.

1.2. Конкурс проводиться до Міжнародного дня рідної мови (21 лютого 2021 року).
1.3. Мета  й завдання конкурсу:
– Конкурс проводиться з метою створення та визначення найкращого рекламного проєкту   про українську мову.
– Засобами творчого підходу до формування  мовного середовища  заохочувати молоде покоління до вивчення української мови, розкрити її цінність та красу. Даний вид діяльності має як інформаційну, так і виховну складову.
1.4. Інформація про порядок та умови проведення Конкурсу розміщується на інформаційних ресурсах коледжу (сайті колежу, в мережі Інтернет) і доводиться безпосередньо до відома викладачів і студентів.

ІІ. Організація і проведення  Конкурсу.

2.1. Організаторами Конкурсу є  викладачі української мови та літератури коледжу і культорганізатор.

ІІІ. Порядок проведення Конкурсу.

3.1. Творчу роботу необхідно надати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у кабінет культорганізатора для оцінювання не пізніше  15:00  19 лютого 2021 року.
3.2. Конкурсні роботи не повертаються.
3.3. Учасники Конкурсу повинні дотримуватись вимог до його проведення.

ІV. Вимоги до творчих робіт.

4.1. До участі  в Конкурсі допускаються  тільки авторські (не викачані з Інтернету) малюнки, вірші, слогани, фото- та відеоматеріали (у друкованому чи електронному вигляді).
4.2. Конкурсні роботи мають бути оригінальними за ідеєю та змістом художнього  оформлення, які відображатимуть мету і завдання Конкурсу.

V. Визначення переможців Конкурсу.

5.1. Роботи учасників оцінює журі в такому складі:
Голова журі: Бабій Т.М. – викладач української мови та літератури.
Члени журі:
Жидкова Т.І.– викладач української мови та методики навчання.
Козороз Н.В.– викладач зарубіжної літератури.

VІ. Критерії оцінювання роботи.

6.1. Максимальна кількість балів – 10.
Змістове наповнення – 6  балів:
    - відповідність заданій темі – 2 бали;
    - повнота розкриття теми – 2 бали;
    - грамотність – 2 бали;
Оформлення роботи –  2 бали;
Елементи творчості – 2 бали:
    - креативність – 1 бал;
    - оригінальність – 1 бал.

VІІ. Відзначення переможців Конкурсу.

7.1. Переможці Конкурсу, які посіли І місце - отримують грошову винагороду, ІІ та ІІІ місця  нагороджуються грамотами.