Online відеоролик комплексу загальнорозвиваючих вправ

У січні місяці, під час дистанційного навчання, для студентів коледжу був проведений конкурс на кращий відеоролик комплексу загальнорозвиваючих вправ, присвячений Дню студента.

Мета конкурсу була в тому, щоб побачити як студенти в домашніх умовах проводять навчання з фізичного виховання.
   Всі ми знаємо, що без рухів неможливе життя, жодні ліки в світі не здатні замінити рух, а рух лікує від багатьох хвороб!
   В нашому коледжі викладачі задовольняють потребу студентів у засвоєнні систем спеціальних знань, набутті професійно значущих умінь і навичок у сфері фізичної культури і спорту не тільки на заняттях, а й дистанційно.
   При підведенні підсумків конкурсу враховувались умови конкурсу: якість  показу, різнобічність та новизна, музичний супровід.
   1 місце виборола Катерина Редько 2-А  курс,  2 місце  - Анна Давиденко 2-Д курс, 3 місце - Марина Гарбар – 2-А курс.
   Переможці були нагороджені грамотами та кубками.

Керівник фізичного виховання
Осадчий В.І.