Спорт - це краса і сила …

9-10 червня 2021 року в м. Путивль відбувся відкритий чемпіонат Путивльської  громади з боксу.
   Організатор турніру – відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради.

Позмагатися і показати свої  технічні тактичні боксерські прийоми завітали спортсмени з Охтирки, Бахмача, Бурині,  Глухова, Лебедина, Ніжина, Сум, Тростянець, Боромля та Путивля.
   Для учасників змагань провели екскурсію в музей С.В.Руднєва та по коледжу.
   Наше місто представили боксери спортивної секції (Тренер Філіпенко В.В. - викладач Путивльського фахового педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва).
   Протягом двох днів відбувались поєдинки за право стати чемпіоном.
   Всі учасники змагань виявили високий рівень підготовки, але переможцем стали найкращі.
   У команді Путивлян перші місця у різних вагових категоріях посіли: Петров Станіслав (50 кг), Малецький Дмитро (37 кг), Водоп’янов Євгеній (25 кг), Спіцин Лев (30 кг), Коробков Глеб (48 кг), Смоляк Олег (34 кг), Скрипкін Максим  (98 кг).
2 місця Олександр Умрюхин (63 кг), Богдан Старцев (40 кг).
   Кубками зрізних номінацій були нагороджені Станіслав Петров («Спортивна надія»), Дмитро Малецький («Кубок глядацьких симпатій»), Артем Петров («Краща тактика і техніка бою»).
   Зі слів тренера команди Філіпенко В.В. всі вихованці його школи боксу виявили високий професійний рівень підготовки і спроможні виступати на змаганнях вищого рівня.
   За підсумками змагань Станіслава Петрова було відібрано на Чемпіонат України в м.Умань.
   Адміністрація коледжу вітає тренера Філіпенко В.В та його вихованців із високими результатами і бажають подальших перемог. Всі учасники змагань дякують адміністрації педколеджа за проживання у гуртожитку Путивльського  педагогічного фахового коледжу.

Керівник фізичного виховання              Віктор Осадчий