Подальші плани (Думаємо про майбутнє)

23 грудня 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів випускних груп з представниками Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології Кондратюк Світлана Миколаївна познайомила випускників з освітнім середовищем університету, поділились яскравими традиціями студентського життя та розкрила переваги навчання в Сумському педагогічному університеті.

Відповідальний секретар Ірина Миколаївна Іонова надала вичерпну та систематизовану інформацію щодо особливостей вступу до ВНЗ за скороченим терміном навчання у 2022 році.
   Майбутні абітурієнти мали змогу задати питання, які їх найбільше хвилювали, й отримати відповіді та поради.