16 лютого - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

В Україні 16 лютого відзначають державне свято – День єднання. Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають вивішувати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.
   Згідно указу, в цей день буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.
   До дня єднання в бібліотеці коледжу функціонує виставка-інсталяція, яка, ми впевнені, викличе зацікавленість у студентів та викладачів коледжу. Запрошуємо відвідати читальний зал бібліотеки та ознайомитись з виставкою.

Світлана ЗАЙЦЕВА
Лідія ВАСИЛЬЧЕНКО