Студентська краєзнавча онлайн-конференція «Крізь роки та епохи»

16 лютого 2022 року в КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка»  відбулася регіональна студентська краєзнавча онлайн – конференція «Крізь роки і епохи».
   Мета її проведення - популяризація історичних знань, привернення уваги молоді до історії рідного краю, зокрема, до малодосліджених її сторінок, сприяння громадянському вихованню молоді, формуванню почуття гідності за героїчне минуле нашої рідної України.

Від нашого навчального закладу в ній взяла участь студентка Марія  АКСЕНКО, яку підготувала викладач соціально-економічних дисциплін Наталія МАЗІНА.  Вона представила науково – пошукову роботу  «Націю творять особистості», в якій розкрила героїчний шлях комісара  партизанського з’єднання С. В. Руднєва.
   Учасники конференції  відзначили високий теоретичний і практичний рівень підготовки студентки.
   Конференція надала можливість активній   талановитій  молоді перевірити власні сили в дослідженні і презентації своїх досягнень.

Наталія МАЗІНА