ПОРАДИ З КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА СХЕМИ ШАХРАЙСТВА У ВОЄННИЙ ЧАС

3 травня  коледжі було проведено онлайн-заняття на тему «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час». Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству «Шахрай Гудбай».
   Мета заняття: познайомити студентів із правилами платіжної безпеки, вберегти  від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність здобувачів освіти про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.
   Учасники зустрічі дізнались  як створювати надійні паролі, встановлювати багатофакторну автентифікацію, розпізнавати шахраїв під час телефонних розмов та в інтернет-мережі, як здійснювати онлайн-покупки з дотриманням правил платіжної безпеки.

Юлія СТЬОПОЧКІНА