ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ

З 28 квітня по 1 травня в м. Рівне в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулись спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти з баскетболу (3х3, юнаки).
   В  змаганнях взяли участь баскетболістки із Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Київської, Кіровоградської, Львівської та  Сумської областей.
   Сумську область представляли 2 команди: Путивльський педагогічний фаховий коледж та Путивльський фаховий коледж СНАУ.
   Команда студентів педколеджу в складі Кирила АНДРІЄНКА, Станіслава ПОПКА, Захара ПЄШКОВА, Мирослава КОШИКА зайняла 5 загальнокомандне місце.
   Це гарний результат у спортивних змаганнях Всеукраїнського рівня.
   Адміністрація коледжу вітає учасників змагань та їхнього тренера Олександра ЦВЄТКОВА та бажає  подальших спортивних  перемог.

Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ