Увінчаний лаврами

В калейдоскопі всіх весняних свят
                                                                                                                      Ми виберемо тільки найзначніші,
                                                                                                                      І коледжу вже дев’яносто п’ять,
                                                                                                                      А він для нас – найкращий, найрідніший.

Разом з першим весняним подихом до нас щороку приходить найулюбленіше свято – День народження Путивльського педагогічного коледжу. В цей час кожен із нас по-особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на землі.

Учитель… Великий творець дитячих душ! Осяяний вічним покликом, несе світло й тепло далекої зорі та прометеєвим вогнем зігріває душі і серця дітей. Наче в чарівну казку, веде в царство думки і дає можливість відчути в ньому себе володарем. Це від нього, вчителя, залежить, якою стане людина в майбутньому.
     Альма-матер, Батьківщина, Вчитель – слова, з дитинства знайомі кожному. Саме з них розпочався святковий концерт, що надзвичайно вразив гостей новизною і креативністю. Неординарна презентація «П’ятий елемент» майстерно поєднала минуле й сьогоденне, в головних ролях – мешканці планети Коледж. Розділив радість святкової миті з присутніми  директор коледжу Л.Б.Фомакін. Він висловив подяку всій коледжанській родині за плідну працю задля слави, примноження авторитету рідного навчального закладу.
     Вражала розмаїттям концертна програма: сольні номери, дуети, ансамблі юнаків та дівчат, троїсті музики, хор, ансамбль ложкарів, ансамбль баяністів, танцювальні колективи. Зачаровувала віртуозна гра флейти під акомпанемент фортепіано, вокальний спів, попурі баяністів – подарунок коледжу від викладачів музики.
     Приємною несподіванкою були привітання випускників, які злетілися на свято з різних куточків України, щоб «дарувати компліменти» рідному коледжу. «Це – творчість, політ думок, мудрість і неповторний стиль педагогічної майстерності. Це вічне дитинство, це теплі руки матері, це озеро самопізнання, це цілюща роса знань, це унікальна страва. Це збережена спадщина», - слова, що лунали від щирого серця випускників.
     Символічно розпочався новий відлік часу. Відкрилася нова сторінка літопису Путивльського педагогічного коледжу.
Ми – коледжани – щасливі, що наділені долею бути вчителями вчителів – сіяти, розумне, добре, вічне в серцях майбутніх спеціалістів, які стануть на шлях виховання підростаючого покоління.
     Тож процвітання на довгії роки нашому рідному навчальному закладу!

Ми за все тобі, коледже, дякуємо,
Аплодуємо тобі з літаврами.
Ти назавжди уквітчаний квітами,
Ти назавжди увінчаний лаврами!