Планета толерантності

«Планета толерантності»

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності.  Останнім часом стало модним говорити про толерантність. Для нашої свідомості поняття «толерантність» незвичне. Нам ближче наше слово «терпимість». У своєму широкому змісті слово «толерантність» (до речі, походить від латинського tolerantia, тобто терпіння), означає терпимість до чужих думок і вчинків, здатність ставитися до них без роздратування. Толерантна людина поважає переконання інших, не намагаючись довести свою виняткову правоту.
      До цього дня в нашому коледжі було проведено виставку плакатів «Планета толерантності» за участю студентів всіх груп.
     Працівниками  соціально-психологіної служби та студентами – волонтерами проведена акція «Долоньки побажань». Усі охочі мали змогу залишити власне побажання і адресувати його комусь особисто.

Разом з курсовими керівниками були проведені тематичні виховні години «Толерантність – гармонія у різноманітності», «Толерантність – це…», «Толерантність людини – найважливіша умова миру та злагоди», які сприяли вихованню здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчили встановлювати стосунки на  доброзичливій основі. Студенти давали відповіді на ряд питань: Що таке толерантність? Яку людину можна вважати толерантною? Які риси зазвичай має така людина? Чому необхідно бути толерантним? Також було проведено анкетування «Ваш рівень толерантності».

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру.
     На якому рівні така риса як толерантність розвинена у вас, допоможе з’ясувати анкета. (Див. папку цікава психологія)