Іменна стипендія голови Сумської обласної державної адміністрації

З метою морального і матеріального заохочення здобуття вищої освіти, підтримки обдарованих студентів головою Сумської обласної державної адміністрації встановлюються іменні стипендії.

В цьому навчальному році іменну стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідницькій та громадській роботі отримала студентка 2 курсу, групи «І», Курбацька Карина Ігорівна. Губернатор області Клочко Микола Олексійович особисто вручав премію студентці. Вітаємо нашу вихованку із заслуженою нагородою.
     Карина – член Спілки ініціативної молоді Путивльщини, всебічно розвинена, творча особистість, ерудований та вимогливий лідер, виконує обов’язки старости групи, заступника голови студентської ради коледжу.
     Студентка з усіх навчальних дисциплін має відмінні оцінки, гарно володіє основними теоретичними положеннями, вдало використовує знання під час проходження практики, працює з додатковою літературою, Інтернет-джерелами.
     Вона – активна учасниця студентських семінарів, конференцій, зустрічей,  брала участь у студентській науково-практичній конференції «Конфлікти у молодіжному середовищі», що відбулася у Глухівському Національному державному університеті, у складі команди студентів коледжу відвідала тренінги «Як виховувати в собі лідерські якості», «Медіаграмотність», що проходили у м. Суми,  в ролі тьютора виступила для активу студентського самоврядування коледжу із серією тренінгових занять «Медіаграмотність».
     Карина активно займається волонтерською діяльністю. Під її керівництвом організовано та проведено низку акцій: «Подаруй дитині іграшку» – для вихованців Путивльської школи-інтернату, «Великодній кошик», «Вони такі ж, як і ми» – для дітей-інвалідів Путивльського центру реабілітації, «Крапля доброти», «Подарунок солдату» – для бійців АТО. Вона співпрацює з Путивльським ЦСССДМ, залучає студентів коледжу, учнів шкіл міста до проведення свят, вуличних ігротек, флеш-мобів.
     Пишаємось нашою студенткою, зичимо Карині здоров’я, натхнення, подальших творчих успіхів у навчально-виховній та волонтерській роботі.

Т.В.Малецька,

завідувач шкільним відділенням