"За честь, за славу, за народ!"

День захисника України в Путивльському педагогічному коледжі пройшов під гаслом «За честь, за славу, за народ».

Хвилиною мовчання вшанували Героїв України, як далекого історичного минулого, так і сьогодення, хто загинув у жорстокому коловороті революцій та війн. Спільне виконання Державного Гімну України прозвучало як  молитва за долю України.
   Зустрічали гучними оплесками почесних гостей свята: випускника коледжу 2005 року, учасника бойових дій АТО, голову Путивльської районної громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Гуторку Ігоря Вікторовича, голову та заступника голови Путивльської районної організації ветеранів афганістану «Воїн» Ковтунова Геннадія Анатолійовича та Скорогодського Володимира Миколайовича.
    Щирі словесні та пісенні  вітання учасникам свята дарували солісти та вокальні ансамблі студентів коледжу. В їхньому виконанні прозвучали пісні «Повертайся живим», «Аист на крыше»,  «Козацька пісня», «Листья жёлтые»,  «Вишиванка», «А закаты алые», «Ти моя Україна» тощо.
    Також захисникам висловили подяку за мужність і відвагу студенти-волонтери 2 курсу групи «І».
    Ведучі заходу дарували сердечні слова  матерям, які виховали достойних синів — захисників Вітчизни. Бо мати  віддає всю мудрість, тепло свого серця дітям, тільки материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунку, саме материнська молитва охороняє наших солдатів на війні.

Особливим був виступ учасника бойових дій АТО Гуторки Ігоря Вікторовича, який ризикуючи життям захищав наше спокійне життя. Він розповів, як чекають на допомогу наші захисники-земляки, як радіють новині з рідного дому. Ігор Вікторович також надав для перегляду відео «Наші воїни в зоні АТО», що збентежило душі присутніх.
    Майбутні захисники нашої держави — студенти відділення «Фізичне виховання» свою силу, спритність, кмітливість виявили під час змагань «Козацькі розваги», що традиційно проводиться напередодні свята.

Безліч різноманітних заходів стали свідченням патріотизму та національної свідомості студентської молоді, яка повинна пам’ятати свою історію, розуміти сьогоднішній день, і тільки тоді, сподіватись на краще майбутнє.