Уроки, сповнені вродженого такту...

Учителем школа стоїть
І.Франко

У світі існують сотні професій. Кожна з них – важлива та необхідна для людства. Але серед них учительська посідає особливе місце: вона є фундаментом усіх наук.
   На жаль, сьогодні їй приділяється менше уваги,  і бути вчителем не престижно. Та віримо, що в європейській державі, куди ми крокуємо,  людство зрозуміє вирішальну роль педагога.
   Адольф Дістервег говорив: «Вчителем та вихователем треба народитися: ним керує вроджений такт». І цьогорічний конкурс авторських уроків, що традиційно відбувається у коледжі серед 4 курсів, - яскраве цьому підтвердження. Це чудова можливість виявити креативні здібності, продемонструвати педагогічний такт та вміння співпрацювати з колективом.

Нетривіальними, сповненими творчих ідей та рішень виявилися уроки таких практикантів:

Мойсеєнко Анастасія (4 курс, група «А»)

Міщанин Марина (4 курс, група «Є»)

Панченко Андрій (4 курс, група «Д»)

Гаврикова Ганна (4 курс, група «Б»)

Сонцева Катерина (4 курс, група «Б»)

Папка Олексій  (4 курс, група «Д»)

Гарним вчителем бути непросто: треба докласти чимало зусиль, щоб бути  прикладом для своїх вихованців. Отже, ніколи не втрачайте прагнення до досконалості, щоби в майбутньому передавати свій досвід іншим.