афротурист

Останні події

Святкуємо від Сяну до Дону

Лунає  пісня  солов’їна
І  вітер  віє  степовий.
Моя  соборна  Україна
Знов  зустрічає  день  новий.
Послухай,  брате-українцю,
Хоч  історично  склалось  так,
Що  територія  різниться,
Та  все  ж  –  це  в  нас  одна  земля.
Ми  з  вами  –  це  одне  єдине,
 Ми  –  це  родина:  ти  і  я


       Щорічно 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 

       Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.
         Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. Ті віколомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.
       З метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення Українського народу в стінах коледжу під керівництвом педагогічного колективу заплановано провести ряд заходів щодо відзначення у 2017 році Дня Соборності України: історико-інформаційні п’ятихвилинки  «Соборність України. Акт Злуки УНР та ЗУНР», документальну виставку «День Соборності на відстані часу», відеолекторій «Соборність України. Великий День Злуки», літературну полицю «Шлях України до возз’єднання», історичний урок єднання, присвячений Дню Соборності України, круглий стіл з висвітленням проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні на тлі історичних подій тих часів, лекцію-презентацію «Історичне значення Акту Злуки українських земель», виховні години «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави».
         Сьогодні Україна – одна соборна українська держава, і цим святкуванням соборності ми хочемо підкреслити, що вона не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а є у нас єдина держава і ми — єдиний народ!
       Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, єдності, державності, бо соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми і часточка надії і віри у майбутнє.
        Бажаємо Україні й українському народу з нагоди Дня Соборності  єдності, згоди, миру, адже сильна держава — це країна, яку будує увесь народ разом, від Сяну до Дону.

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net