Змагання з міні-футболу на кубок Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва.

З 07.02. по 08.02 лютого в місті Путивль відбулись районні змагання з міні-футболу на кубок Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва.
   В змаганнях прийняло участь 6 команд навчальних закладів району.

Два дні тривали напружені поєдинки між командами. Кожна команда хотіла завоювати кубок, але витримка, гарна технічна підготовка виявили переможця і ним стала команда студентів педколеджу. Друге місце за командою учнів дитячо-юнацької спортивної школи, 3 місце завоювали студенти коледжу СНАУ.
   Кращим голкіпером змагань  став Папка Олексій (студент педколеджу), кращим гравцем Гурєєв Арсеній (ДЮСШ), кращий нападник Шершак Вадим ( студент педколеджу), кращий захисник Малик Ілля (ДЮСШ), кращим гравцем Самійленко Дмитро (коледж СНАУ).
   Від спонсора змагань С.І. Ващенка президента ФУ клубу «Кобра» Дніпро всі переможці отримали кубки, медалі, грамоти.

Вітаємо студентів педагогічного коледжу і бажаємо їм подальших успіхів!

Керівник фізичного виховання В.І. Осадчий