Небесна Сотня - то в серцях вогонь

Указом «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» підписаним Президентом України Петром Порошенком встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – «на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, Європейське майбутнє України».

Саме з такої нагоди 20 лютого 2017 року у фойє коледжу за участю викладачів, студентів та співробітників навчального закладу відбувся мітинг-реквієм «Небесна Сотня – то в серцях вогонь».
   Присутні вшанували пам'ять Героїв України хвилиною мовчання. Передача священного вогню – частинки вічного – данина тим, хто навіки пішов від нас.

Присутні не стримували сліз від пісень «Мамо, не плач» у виконанні Катерини Хоруженко та «Любов довжиною в життя» у виконанні Аліни Коваленко.

Також студенти коледжу вплели у вінок слави України суцвіття свого таланту,  з болем у серці читаючи рядки авторських поезій.

А завершився захід піснею-закликом «Повертайся живим» для солдатів, які захищають Україну.
   Всі, хто прийшов вшанувати пам'ять героїв, стали свідками патріотизму підростаючого покоління – студентів навчального закладу.
   Ми віддаємо належну шану тим, хто тривалий час брав участь у бойових діях на сході України і тим, хто в даний час знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції.
   Віддана честь родинам загиблих,  майоріння державної символіки,  вагомі слова ведучих мітингу пам’яті – всі ці символи поваги й шани до військових є свідченням того, що студенти коледжу – щирі люди, які прагнуть до миру, свободи, справедливості.