Лиш істини нас рідна мова вчить

Мова – далеко не тільки «засіб спілкування».
Куди серйозніша її місія – бути способом
народження думок: коли нема мови, людині
просто –напросто нема чим думати.

О.Забужко

Поціновувачі рідної мови зібралися в Київському Університетському коледжі імені Б.Грінченка. Радо зустрічала гостей з Центрального регіону України столиця. Дніпрові хвилі вигравали на сонці, створюючи святковий настрій.
   Учасники другого етапу VII Всеукраїнської олімпіади з української мови вкотре довели, що є гідними нащадками Т.Шевченка, Б.Грінченка, Лесі Українки. Хоча завдання олімпіади становили тести, проте обдарована молодь мала можливість у вільний час поспілкуватися, проявити творчість. Вони цитували відомих українських письменників, обмінювались думками, поповнювали скарбницю своїх знань. Серед них – студентка Путивльського педагогічного коледжу імені С.В Руднєва Пашкова Ганна. Вона продемонструвала свої мовні знання, ерудованість, комунікабельність, зачарувала студентську аудиторію художнім читанням поезій. Нагороджена грамотою учасника ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови.
   Учасники впевнені, що саме від молоді залежить, чи «перерветься золота нитка тисячоліть, а чи оживе і заграє на сонці. Чи джерело рідної мови замулиться, а чи пружно і вільно дихатиме!»