Формуємо соціокультурну компетенцію студентів засобами іноземної мови

В лютому в коледжі проходила декада предметно-циклової комісії іноземних мов, яка була насичена цікавими, змістовними заходами.

До Дня бабака, який відзначають в США 2 лютого, студенти відділення «Початкова освіта» з додатковою кваліфікацією «Вчитель іноземної мови в початковій школі» випустили та презентували стіннівки.

Під час проходження педагогічної практики студентка третього курсу, групи «А», Грищенко Вікторія, провела позакласний захід з англійської мови для молодших класів, присвячений Дню бабака.

Для створення святкового романтичного настрою на День всіх закоханих в холі коледжу креативна молодь закладу, студенти 2-го курсу, групи «А», організувала музичні перерви, під час яких лунали пісні та декламувалися вірші англійською мовою. Активні члени студентської ради порадували коледжан святковим оформленням холу навчального закладу.

14 лютого викладач Кисла Н.В. провела відкрите засідання Євроклубу «Світовий простір», присвячене Дню Святого Валентина. Матеріали сайту Британської Ради для підлітків, які вивчають англійську мову, слугували аутентичним підґрунтям клубу, який проходив у формі інтерактивної взаємодії його учасників в атмосфері невимушеного англомовного спілкування.

Естетично, яскраво оформлений стенд студентами, майбутніми вчителями англійської мови, під керівництвом викладачів Бєланової Ю.М. та Кислої Н.В. під час «масляного» тижня дав змогу нашим вихованцям познайомитися з найвідомішими карнавалами світу.

Понад 10 років успішно діє в коледжі клуб «Кіноман»,  яким керує досвідчений викладач німецької мови Михайленко Л. П. 22 лютого на засіданні клубу жваво обговорювались підсумки Берлінського кінофестивалю «Берлінале-67». Свої думки висловили студенти Шинківська Ірина, Колот Діана, Гаврильчук Ганна та інші. Ці студентки активно займаються дослідницькою роботою та на «відмінно» вивчають німецьку мову в коледжі.

Під керівництвом викладача Мельник Л.Ю. студенти 1-го курсу, групи «А» познайомили своїх однокурсників зі зимовими святами англомовних країн.