Шевченко - наш. Він для усіх століть

Сивим попелом забуття припорошує час багато подій. Та є такі події в історії нашого народу, що ніколи не зітруться з пам’яті поколінь. Одна з таких – життя пророка й заступника, великого Кобзаря Тараса Шевченка.

«Шевченко – наш. Він для усіх століть.» Під такою назвою минув тиждень вшанування пам’яті генія України.
   Викладачами ПЦК гуманітарних дисциплін  було оформлено тематичні виставки, проведено радіогазету «Тарас Шевченко – геній людства», що сприяли розширенню уяви студентів про увічнення пам’яті Кобзаря в Україні та за її межами.
   На засіданні літературного гуртка «Шевченкова спадщина » та виховній годині «Подорож Тарасовими шляхами» студентська молодь поповнила знання про творчість Шевченка у світовій спадщині.
   Завершальним акордом стала літературна композиція «Обличчя української нації», що дала можливість насолодитися Кобзаревим словом. Як гімн лунала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», яку присутні слухали із завмиранням серця.
   Студенти нашого коледжу захоплюються словом великого Кобзаря. Свідченням того є щорічна перемога у районному конкурсі, присвяченому Тарасу Шевченку. Вони – славні нащадки нашого генія, які вплітають у вінок слави України суцвіття свого таланту. Ними презентовано збірку « На вічну славу Кобзареві».
   203 роки минуло від дня народження великого генія – поета, художника, патріота, українського національного Кобзаря. Сила ж поетичного слова Тараса Шевченка відчувається й сьогодні. Нас просто не існує без нього: Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.