І ЗНОВУ РАЗОМ...

Травневого сонячного дня у Путивльському педагогічному коледжі відбулась зустріч випускників 2017 року.

Перегорнута ще одна сторінка літопису навчального закладу.

Прозвучали знайомі акорди – й велика щира радість збентежила серця присутніх. Теплими оплесками вітали випускників 1977 та 1982 років. 40 років тому їх було понад півтисячі.

Випускники, які закінчили заклад 30 року тому, ділилися приємними спогадами, дякували викладачам і рідному закладу за неоціненні знання, що дали путівку в життя.

Виступ Михайленко Л.П., курсового керівника 1992 та 1997 років, повернув усіх у роки юності. На очах випускників блищали сльози радості та хвилювання.

Перед глядачами знову постали на сцені завзяті, молоді, сповнені краси й жагучої любові до танцю випускники, продемонструвавши хореографічний талант, що не згас навіть за 15 років.

Яскравими, незабутніми спогадами про студентське життя ділилися колишні постійні ведучі, випускники 2007 року. Вже вкотре вони демонстрували свою майстерність художнього читання на рідній сцені.

Щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх мрій і сподівань бажали студенти коледжу всім присутнім на цьому святі радості, краси і добра.

Коледж пишається випускниками, що своїми вчинками, справами та діяннями примножують славу навчального закладу.