Ще один крок до інновацій

Реформування освіти – головне завдання державної політики на сучасному етапі. Саме цьому питанню була присвячена зустріч заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Підопригори Миколи Анатолійовича з адміністрацією та головами предметно-циклових комісій Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва, яка відбулася 9 серпня 2017 року.

Микола Анатолійович наголосив, що сьогодні для якісної освіти є дуже важливою тісна співпраця педагогічних закладів зі школами області. Адже у тих, хто готує майбутніх вчителів, і тих, хто навчає підростаюче покоління, повинна бути єдина мета.
   Наш навчальний заклад знаходиться в єдиному інформаційному просторі з навчальними закладами області, готовий надавати  їм методичну та практичну допомогу.
   В ході зустрічі відбулася екскурсія коледжем. Микола Анатолійович ознайомився з матеріально-технічною базою закладу.