афротурист

Останні події

Пролунав перший дзвінок, який розпочав новий навчальний рік


Святково, буденно, незвично
Лунає прискорений крок.
І срібно, і дзвінко, й заклично
Лунатиме перший дзвінок.

 

   В такт легенькому вітерцю і під шепіт опалого листя приходить до нас золотокоса осінь. А разом з нею і перше осіннє свято – День Знань.
   1 вересня — довгоочікуване і радісне свято. З особливими почуттями на нього чекали першокурсники, адже вони набули статусу студента Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва, навчального закладу, який працює на ниві освіти з 1920 року і має славетну історію. Наш коледж постійно рухається вперед, упроваджуючи інноваційні технології в навчальний процес і разом з тим продовжує та збагачує глибокі традиції.
   До дружної студентської родини влилась нова хвиля першокурсників, які зробили  перший  крок  прилучення до великої  скарбниці накопичених людством цінностей.
   Нашому поколінню випало складне й надзвичайно відповідальне завдання – відродження української державності, мови, нації, будувати європейську Україну, стати частиною європейської спільноти.
   Щоб підтримати патріотичний дух та гордо заявити про свою приналежність до великої європейської нації, цьогоріч наше свято пройшло під гаслом  «Ми – молодь сучасної України – прагнемо будувати  своє майбутнє по-європейськи: у мирі та злагоді».
   Перший день вересня – це день надії і віри. Надії на те, що цей навчальний рік для наших студентів буде успішним, і віри в вас, викладачів. Ми віримо у ваш професіоналізм і майстерність. Ми знаємо, що ви любите дітей і завжди готові прийти їм на допомогу.
   З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!
У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net