Європа – наш цивілізаційний вибір

У житті кожного покоління і кожного народу є події, які назавжди лишаються в історії, впливають на свідомість людей, а також визначну роль відіграють у місці і ролі багатьох цивілізацій. Українці завжди славилися своїм прагненням свободи, стремлінням щасливо і безбідно жити. Аналізуючи минуле і застосовуючи його у сучасності  в педагогічному коледжі відбулася перша лекція для студентів, яка була спрямована на виховання  всебічно розвиненої людини, як фізично, так і морально, з високим рівнем інтелекту та прагненням до пізнання нового, виховання гуманістів і справжніх патріотів. Її тема «Європа – наш цивілізаційний вибір» розкривала суть інтеграції  України з ЄС,  студенти поглибили свої знання про умови безвізового режиму, з інтересом переглянули відеоролік про ЄС, що сприяло формуванню у студентів  європейських цінностей; розуміння основних принципів толерантності, міжкультурного діалогу та демократичних перетворень; формування громадянської ідентичності у співдружності  європейських народів.