афротурист

Останні події

«Нема щасливішої долі, коли людина з твоїх рук, викладачу, іде у світ»


Багато на землі професій,
Але одну створив, звичайно, Бог -
Найпрекраснішу на світі,
Що звучить так гордо - Педагог!

на землі професій,
Але одну створив, звичайно, Бог -
Найпрекраснішу на світі,
Що звучить так гордо - Педагог!


   Свято вчителя – свято всієї країни, бо ким би ти не став у житті: агрономом чи лікарем, військовим чи бізнесменом, домогосподаркою чи депутатом Верховної Ради у кожного був свій вчитель – вчитель, який допоміг увійти у доросле життя.
    28 вересня 2017 року у коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. Всвятковій залі зібрались люди, назва професії яких має багато синонімів: педагог, викладач, наставник, вихователь,  метр… Тільки один раз на рік напередодні свята Дня вчителя усі ці слова асоціюються  не з контрольною роботою, не з батьківськими зборами чи підсумковою атестацією, а з квітами та гарним  настроєм.
    98 років існує  коледж завдяки  привітним, чуйним, мудрим, далекоглядним, самовідданим, терплячим, лагідним і суворим, талановитим дорогим нашим викладачам!
   Шановні викладачі, ветерани педагогічної праці, низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю від студентів педагогічного коледжу. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя! Нехай освітянська нива колоситься і квітує багатим врожаєм!


У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net