афротурист

Останні події

Півстоліття невтомної праці

                                                    


     Їх покликання – 
нести у світ дитинства оберіг  Радісну подію відзначив дня­ми Путивльський педагогічний коледж. 50 років тому було здійснено перший набір для підготовки вихователів дитячого садка. За п’ять де­сятків років заклад випустив близько п’яти тисяч кваліфікованих спеціалістів, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати  і підготовлених до життя.

   На святі було по-родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково!  Свій ювілей коледжани  відзначили у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, випускники, колеги з Глухівського національного педагогічного університету, представники адміністрації міста, які зичили достатку, про­цвітання, довголіття, задоволення від улюб­леної роботи.
 

 


 
 
 
 

  


  
 


 

  Сподіваємось, що завдяки безмежній та  наполегливій праці педагогічного колективу, який понад 30 років очолює висококваліфікований спеціаліст Леонід Борисович Фомакін, заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів.
   Тож, сьогодні як і 50 років тому, двері нашого навчального закладу  гостинно відкриті для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значимість, здійснити свої мрії і задуми. Ми чекаємо на вас для  навчання на дошкільно
му відділенні Путивльського педагогічного коледжу!
 

 
 
 
 
 
 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net