Новорічне свято - англійською ...

Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Багато хто прагне зануритися у святкову атмосферу та отримати якомога більше приємних вражень. Усюди аромат хвої, навколо — вогні гірлянд, різнокольорові конфетті, іграшки.
   Збираються святкувати як у родинах, так і у нашому коледжі: студенти 4 курсу, групи «А» сумлінно готуються до проведення заходу для учнів 3-Б та 2-В класів ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Радіка Руднєва.

І ось у холі стоїть ялинка, прикрашена святковими вогниками, ведучі готові починати, грає різдвяна пісня, діти в очікуванні свята. Вони - не просто спостерігачі, але й активні учасники цього незвичайного дійства. Конкурси, пісні, вірші, танці, завдання та вікторини, - і всі вони англійською мовою. Насиченість програми та активність дітей вражала.

Цей святковий ранок не тільки приніс вихованцям хвилини радості, допоміг поринути в казкову атмосферу свята, але й розширив знання про англомовну культуру.