Чарівне дійство

Казка завжди поряд,
тільки зумій розгледіти її…

Новий рік - це свято зими та ялинки, чарівної казки та дивовижних пригод, тому не дивно, що для багатьох людей, як дорослих, так і малих, воно є улюбленим та довгоочікуваним.

22 грудня 2017 року  в Путивльській школі-інтернат студенти нашого коледжу з додатковою кваліфікацією «Організатор роботи з учнівськими об’єднаннями» під керівництвом Чурочкіної О.М. влаштували справжнє свято для молодших школярів –  новорічний ранок «Ялинкове сяйво».
   Казкові герої у супроводі Діда Мороза та Снігуроньки створювали чарівну атмосферу свята. Дітлахи, танцюючи та співаючи, боролися зі злими силами – Бабою Ягою та її онукою Ягусею; їм залюбки допомагали незламні козаки. Новорічний настрій створювали не тільки мерехтливі вогні ялинки-красуні, а й яскраві костюми дітлахів та учасників, які дбайливо виготовили організатори.
   Щасливі усмішки малечі, непідробна радість від отриманих солодких подарунків – найкраща нагорода для студентів, що вигадали та провели це святкове дійство.