Реалізація освітніх реформ

Нова українська школа – ключова реформа  Міністерства освіти і науки України. У ній декларуються фундаментальні зміни в школі, і це буде не просто впровадження європейського досвіду та практик – нові можливості дадуть якісні зміни та перетворення в різних сферах.

Основою технологічних змін в Новому навчанні стане практичне застосування одержаних знань, закріплення на практиці нових матеріалів в інтерактивній формі. Важливим є створення освітнього простору для майбутніх учителів початкової школи, які стануть реальними учасниками реформи уже з 1 вересня 2018 року.
   Перед педагогічним колективом Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва стоїть завдання підтримати та навчити майбутніх вчителів реалізувати засади Концепції, створити новий  освітній простір, запровадивши в коледжі сучасні технології.
    За сприяння Міністерства освіти і науки України, завдяки підтримці влади на обласному рівні робиться все для оснащення педагогічного коледжу сучасним навчальним програмним забезпеченням. Останнім часом обладнані кабінети початкової освіти відповідно до стандартів Нової української школи, що суттєво розширить можливості педагогів, дозволить їм вести навчальний процес у всіх формах, включаючи і дистанційну.
   Коледж отримав інноваційне обладнання: інтерактивний мультимедійний комплекс (інтерактивні дошки, проектори, документ камеру, персональні комп’ютери викладачів та учнівські ноутбуки, багатофункціональні пристрої) разом з ігровим програмним забезпеченням навчального процесу від Microsoft, що має доступ до системи Wi-Fi.
   Все це дасть змогу використовувати освітній простір кабінетів для саморозвитку та навчання майбутніх вчителів початкових класів. В коледжі зроблене все необхідне для втілення Державного стандарту початкової школи в реальність.